دومین جلسه توانمندسازی در روستای رضاآباد برگزار شد

رضا آباد خارتوران- توانمندسازیدومین جلسه توانمندسازی با موضوع مشکلات و فرصت های پیش روی رضا آباد خارتوران 10 بهمن 1393 در محل این روستا برگزار شد.

در این جلسه که با حضور 25 نفر از زنان روستای رضا آباد در کنار رئیس شورا و معلم مدرسه و یک نفر از اهالی روستای احمد آباد برگزار شد، روند فعالیت موسسه طنین طبیعت تیرگان و بوم پژوهان تشریح و توانایی های اهالی رضا آباد لیست گردید.

به گزارش روابط عمومی موسسه طنین طبیعت تیرگان کشیدن نقشه روستا ، ذکر اتفاقات مهم و معضلات پیش رو از دیگر مواردی بود که در این جلسه توسط تسهیلگران موسسه طنین طبیعت تیرگان با اهالی درباره آنها گفت و گو شد.

این گزارش می افزاید: آنها پس از ذکر توانمندی ها و برنامه هایی که به نظرشان برای ارتقای معیشت روستا مثمر ثمر خواهد بود،  قرار گذاشتند تا در جلسه بعد چشم انداز 5 سال آینده را ترسیم کنند.

لازم به ذکر است که پروژه فقرزدایی با همراهی موسسه طنین طبیعت تیرگان، موسسه بوم پژوهان و صندوق توسعه پایدار در پارک ملی توران در حال انجام است.

مارس 2, 2015 7:18 ب.ظ نوشته شده توسط : babakhani دیدگاه خود را بیان کنید
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کارگروه توانمندسازی در کارگروه ارزشیابی مشارکتی

کارگاه ارزشیابی مشارکتی پروژه توانمندسازی اجتماع محور به همت تیم مدیریت دانش (انجمن بوم پژوهان) و با حضور تسهیلگران انجمن های میانی و نمایندگان گروه های محلی از سه استان کرمانشاه، گیلان و سمنان در روزهای بیست و یک و بیست و دوم آبان ماه۱۳۹۴ برگزار شد.

با عضویت در خبرنامه تیرگان ، از آخرین رویدادها و اخبار آگاه شوید