اولین سفر گردشگری به مقصد قلعه بالا

اولین سفر از مجموعه سفرهای گردشگری شاهرود به مقصد قلعه بالا انجام شد.

IMG_20150101_182422    IMG_20150102_105853

به گزارش روابط عمومی موسسه طنین طبیعت تیرگان،  در این سفر دو روزه شرکت کنندگان از کاروانسرای میاندشت، روستاهای قلعه بالا، خار و رضا آباد بازدید کردند.

شرکت کنندگان این برنامه با قطار به شاهرود سفر کرده و پس از صرف ناهار، راهی اقامتگاه سنتی توران گشت به مدیریت آقای کیقبادی در روستای قلعه بالا شدند. شب نشینی زیر کرسی و حافظ خوانی از برنامه های اولین روز این برنامه بود.

صبح روز دوم ابتدا بازدید کوتاهی از روستای خار صورت گرفت و پس ازآن شرکت کنندگان برای صرف صبحانه عازم روستای رضاآباد شدند.

خرید صنایع دستی به همراه راه رفتن بر رمل های رضا آباد از دیگر بخش های این برنامه تا پیش از ظهر بود و در ادامه مسیر، ناهار در کاروانسرای میاندشت صرف شد. این برنامه در راستای راه اندازی سفرهای بوم گردی توسط موسسه طنین طبیعت تیرگان و دفتر مسافرتی شاهوارگشت برگزار شد.

ژانویه 22, 2015 4:26 ب.ظ نوشته شده توسط : babakhani دیدگاه خود را بیان کنید
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کارگروه توانمندسازی در کارگروه ارزشیابی مشارکتی

کارگاه ارزشیابی مشارکتی پروژه توانمندسازی اجتماع محور به همت تیم مدیریت دانش (انجمن بوم پژوهان) و با حضور تسهیلگران انجمن های میانی و نمایندگان گروه های محلی از سه استان کرمانشاه، گیلان و سمنان در روزهای بیست و یک و بیست و دوم آبان ماه۱۳۹۴ برگزار شد.

با عضویت در خبرنامه تیرگان ، از آخرین رویدادها و اخبار آگاه شوید