آخرین جلسه توانمندسازی احمد آباد در پاییز برگزار شد

آخرین کارگاه توانمندسازی روستای احمد آّباد در فصل پاییز 20 آذر با حضور ستایش اكبری از روستای احمد آباد، مهری بوجار و مریم تنها از تیرگان، مهدی الماسی از بوم پژوهان برگزار شد.

به گفته مریم تنها از اعضای کارگروه توانمندسازی در جلسه پیش كه در روستای احمدآباد تشكیل شد مهری بوجار و ستایش اكبری موظف به بررسی هزینه های طرح صنایع دستی و نوشتن طرح شدند.

صندوق كاهش فقر با آدرس http://gprf.ir یکی از طرح های مؤسسه خانه فرهنگ و توسعه پایدار در راستای فرهنگ سازی برای همکاری و همدلی در جهت حمایت از طرح های کوچک در محله های شهری، روستایی و عشایری در راستای کاهش فقر است. کاهش فقر در ابعاد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مورد توجه این صندوق خواهد بود. رویکرد صندوق کاهش فقر بر توانمندسازی جوامع محلی و افزایش ظرفیت های گروهی آنها برای مشارکت در بهبود وضعیت زندگی خود است.

طرح صنایع دستی احمدآباد پس از مرور و اصلاح و برآورد هزینه وارد سایت صندوق شد و نحوه ورود به سایت و ثبت طرح به ستایش اكبری از اهالی روستا برای ثبت طرح های بعدی آموزش داده شد.

در جلسه بعدی جزییات طرح با اهالی روستا به شور گذاشته میشود و تغییرات احتمالی انجام خواهد شد.

دسامبر 23, 2014 11:06 ق.ظ نوشته شده توسط : babakhani دیدگاه خود را بیان کنید
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کارگروه توانمندسازی در کارگروه ارزشیابی مشارکتی

کارگاه ارزشیابی مشارکتی پروژه توانمندسازی اجتماع محور به همت تیم مدیریت دانش (انجمن بوم پژوهان) و با حضور تسهیلگران انجمن های میانی و نمایندگان گروه های محلی از سه استان کرمانشاه، گیلان و سمنان در روزهای بیست و یک و بیست و دوم آبان ماه۱۳۹۴ برگزار شد.

با عضویت در خبرنامه تیرگان ، از آخرین رویدادها و اخبار آگاه شوید