آموزش محیط زیست در مدرسه نبی صادق با همراهی دانش آموزان

آموزش محیط زیست به کودکاندانش آموزان مقطع پنجم و ششم دبستان پسرانه نبی صادق شاهرود به جمع مربیان محیط زیست پیوستند.

به گزارش روابط عمومی موسسه طنین طبیعت تیرگان، دانش آموزان مقطع چهارم و پنجم این دبستان سال گذشته توسط اعضای کارگروه آموزش این موسسه مفاهیم محیط زیستی را با بازی، کلیپ، اردوهای متعدد و مباحث نظری آموزش دیدند و امسال به جمع مربیان برای آموزش محیط زیست به دانش آموزان مقطع دوم، سوم و چهارم پیوستند.

به گفته مهری بوجار از اعضای کارگروه آموزش دانش آموزان برای هر سرفصل آب و خاک، زباله،  بازیافت،  انرژی، جنگل ها و تنوع زیستی مطالب خود را با همراهی اعضای کارگروه آموزش آماده و در کلاس آن را به دانش آموزان تدریس می کنند.

وی از این تجربه به عنوان یک نمونه موفق نام برد و گفت: از آنجا که فعالیت ما به صورت مستمر در این حوزه ادامه داشت از سوی اداره حفاظت محیط زیست استان سمنان به عنوان انجمنی که موضوع آموزش را در نمایشگاه بین المللی محیط زیست اسفند ماه به عهده خواهد داشت،  انتخاب شدیم.

دسامبر 21, 2014 7:35 ق.ظ نوشته شده توسط : babakhani دیدگاه خود را بیان کنید
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کارگروه توانمندسازی در کارگروه ارزشیابی مشارکتی

کارگاه ارزشیابی مشارکتی پروژه توانمندسازی اجتماع محور به همت تیم مدیریت دانش (انجمن بوم پژوهان) و با حضور تسهیلگران انجمن های میانی و نمایندگان گروه های محلی از سه استان کرمانشاه، گیلان و سمنان در روزهای بیست و یک و بیست و دوم آبان ماه۱۳۹۴ برگزار شد.

با عضویت در خبرنامه تیرگان ، از آخرین رویدادها و اخبار آگاه شوید