برگزاری جلسه ماهانه،‌ویژه آبان

جلسه ماهانه موسسه طنین طبیعت تیرگان با حضور اعضای کارگروه ها و مهمانان علاقه مند برگزار شد.

1

به گزارش روابط عمومی موسسه،‌ در این جلسه که دوشنبه 19 آبان از ساعت 18:30 تا 21:30 برگزار شد و  مهمانان  ضمن معرفی به بیان فعالیت‌های خود پرداختند.

در این جلسه پریسا حبیبی مدیر کارگروه صنایع‌دستی درباره شرایط بازاریابی صنایع‌دستی توضیحاتی را ارئه کرد و درباره برنامه آتی خود برای نوروز خبر داد.
کارگروه توانمندسازی دومین کارگروهی بود که در این جلسه به ذکر گزارش کار خود پرداخت. حسنا حاجیان درباره جلسه با مسئولان وزارت رفاه سخنانی را بیان کرد و در ادامه روند توانمندسازی در روستای احمد آباد خارتوران را تشریح کرد. وی صنایع‌دستی، گردشگری و گیاهان دارویی را از حوزه‌هایی دانست که در بحث توانمندسازی از آنها به عنوان معیشت‌های مکمل بهره گرفته می‌شود.
مائده کاووسی مدیر کارگروه آموزش نیز در این جلسه از آغاز دور دوباره فعالیت‌های آموزشی با کمک دانش‌اموزان مدرسه نبی صادق خبر داد و گفت: همچنین جلسه ای با حضور اعضای انجمن اولیا و مربیان و هیات امنای مدرسه برای مرور فعالیت های سال گذشته و بیان فعالیت‌های امسال تشکیل می‌شود.
گزارش سفر اعضای کارگروه توانمندسازی با اعضای موسسه سنستا از دیگر بخش‌های این جلسه بود که مینا رشیدی درباره آن گزارش داد و گفت: در این سفر ما دو کارگاه در روستاهای شیرین آباد و ابر داشتیم و قرار شد بیانیه و اساسنامه‌ای برای راه اندازی یک تشکل منطقه ای شکل بگیرد.

نوامبر 14, 2014 12:55 ب.ظ نوشته شده توسط : babakhani دیدگاه خود را بیان کنید
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کارگروه توانمندسازی در کارگروه ارزشیابی مشارکتی

کارگاه ارزشیابی مشارکتی پروژه توانمندسازی اجتماع محور به همت تیم مدیریت دانش (انجمن بوم پژوهان) و با حضور تسهیلگران انجمن های میانی و نمایندگان گروه های محلی از سه استان کرمانشاه، گیلان و سمنان در روزهای بیست و یک و بیست و دوم آبان ماه۱۳۹۴ برگزار شد.

با عضویت در خبرنامه تیرگان ، از آخرین رویدادها و اخبار آگاه شوید