گزارش پروژه توانمندسازی احمد آباد ارائه شد

گزارش گردهمایی پروژه کاهش فقر در انزلی در گردهمایی پروژه کاهش فقر که در روز 21 شهریور، در انزلی برگزار شد اعضای کارگروه توانمندسازی موسسه طنین طبیعت تیرگان شرحی از اقدامات تاکنون خود در روستای احمداباد ارائه کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه طنین طبیعت تیرگان، در این نشست هریک از سه گروه فعال در این پروژه فعالیت های خود را در روستاهای احمدآباد (استان سمنان) سراب کریان (استان کردستان)، و منطقه قلم گوده (استان گیلان ) ارائه کرده و به بحث و تبادل نظرپرداختند.

آنچه در این پروژه ها مورد تاکید قرار گرفت، حضور پررنگ مردم محلی در اجرای فعالیت ها از ابتدا تا انتهای آن بود.  در این پروژه ها سعی می شود با ساختن گروه و تفکر گروهی در میان مردم، و استفاده از تکنیک های تسهیلگری، شیوه های معیشت جایگزین را در میان مردم ترغیب کرد تا به ارتقاء کیفیت زندگی جوامع بومی و حفظ محیط زیست و کمک شود. در این نشست از حامی مالی پروژه انزلی نیز تقدیر شد.

در این جلسه نمایندگانی از موسسات بوم پژوهان، موسسه توسعه پایدار، موسسه طنین طبیعت تیرگان، موسسه حافظان طبیعت پایدار، موسسه پراو، تعاونی حافظان سرزمین یوزپلنگ، و موسسه فرهنگ و توسعه پایدار ایرانیان حضور داشتند.

توانمندسازی  توانمندسازی 4

 

 

سپتامبر 20, 2014 12:01 ب.ظ نوشته شده توسط : babakhani دیدگاه خود را بیان کنید
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کارگروه توانمندسازی در کارگروه ارزشیابی مشارکتی

کارگاه ارزشیابی مشارکتی پروژه توانمندسازی اجتماع محور به همت تیم مدیریت دانش (انجمن بوم پژوهان) و با حضور تسهیلگران انجمن های میانی و نمایندگان گروه های محلی از سه استان کرمانشاه، گیلان و سمنان در روزهای بیست و یک و بیست و دوم آبان ماه۱۳۹۴ برگزار شد.

با عضویت در خبرنامه تیرگان ، از آخرین رویدادها و اخبار آگاه شوید