جشنواره جنگل ابر ( با تاکید بر گردشگری پایدار و قرق‌های بومی)

به گزارش دبیرخانه سومین جشنواره هنر محیطی در جنگل ابر،  این جشنواره روز جمعه 17 مرداد به مناسبت روز جهانی مردم بومی با همکاری موسسه طنین طبیعت تیرگان،‌ موسسه سنستا و شورای روستای ابر برگزار می‌شود.

ABR Forest Poster

فاطمه باباخانی دبیر اجرایی درباره اهداف برگزاری این جشنواره گفت: مشارکت گسترده‌تر روستاییان ابر  و بهره‌مندی شهرستان شاهرود از مزایای اقتصادی گردشگری پایدار از جمله اهدافی است که در این جشنواره دنبال می‌کنیم.

وی افزود: بر اساس برنامه‌های تدارک دیده شده در این جشنواره، کودکان به همراه والدین خود می توانند در کارگاه‌های بازی‌های زیست محیطی شرکت‌ کرده و از نمایشگاه صنایع دستی شاهرود نیز بازدید به عمل آورند.

دبیر اجرایی این جشنواره خاطرنشان کرد: بخش هنر محیطی یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این جشنواره است که در آن هنرمندان به خلق آثار هنری از اشیاء یافت شده در طبیعت می‌پردازند و شرایط شرکت آنان نیز در فراخوان منتشر شده توسط دبیر بخش هنری و در سایت جشنواره ذکر شده است.

برای مشاهده شرایط شرکت در بخش گردشگری جشنواره لطفا اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده شرایط شرکت در بخش هنر محیطی جشنواره لطفا اینجا را کلیک کنید

ABR Forest Poster - final

جولای 28, 2014 5:04 ق.ظ نوشته شده توسط : babakhani دیدگاه خود را بیان کنید
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کارگروه توانمندسازی در کارگروه ارزشیابی مشارکتی

کارگاه ارزشیابی مشارکتی پروژه توانمندسازی اجتماع محور به همت تیم مدیریت دانش (انجمن بوم پژوهان) و با حضور تسهیلگران انجمن های میانی و نمایندگان گروه های محلی از سه استان کرمانشاه، گیلان و سمنان در روزهای بیست و یک و بیست و دوم آبان ماه۱۳۹۴ برگزار شد.

با عضویت در خبرنامه تیرگان ، از آخرین رویدادها و اخبار آگاه شوید