کارگاه سه روزه توانمندسازی برگزار شد

کارگاه سه روزه توانمندسازی به همت انجمن بوم پژوهان و موسسه طنین طبیعت تیرگان از 14 تا 16 خرداد برگزار شد.

در این کارگاه که نماینده هایی از انجمن های بوم پژوهان، اعضای کارگروه توانمندسازی موسسه طنین طبیعت تیرگان،  کفشدوزک، جمعیت دیده بان طبیعت؛ شاهوارزیست و انجمن رفتگران طبیعت حضور داشتند، سعید نوری نشاط و پروین پاکزادمنش مفاهیم توانمندسازی را آموزش دادند.

شرکت کنندگان کارگاه در روز اول با مفاهیمی نظیر توانمندسازی، کار مشارکتی، اجتماع بومی و… آشنا شدند و در روز دوم نیز تلاش کردند ایده های خود برای اجرایی شدن یک پروژه را با هم به اشتراک بگذارند. سفر به روستای احمد آباد واقع شده در پارک ملی توران از برنامه های روز دوم بود. بازدیدی که بر اساس  آن طرح داوطلبانه مشترک انجمن بوم پژوهان و موسسه طنین طبیعت تیرگان در فقرزدایی و کار مشارکتی در این روستا با برگزاری یک جلسه و آشنایی با فعالین محلی آغاز شد.

کارگاه توانمندسازی

در روز سوم این کارگاه نیز مستندسازی آموزش داده شد و شیوه های مستندسازی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

ژوئن 7, 2014 3:04 ب.ظ نوشته شده توسط : babakhani 3 Comments
برچسب ها

3 دیدگاه

 • آرمین رمضانپور says:

  کلاس بسیار عالی بود.با تشکر فراوان از دکتر نوری نشاط ،پروین پاکزاد و گروه تیرگان

  • فاطمه باباخانی says:

   ممنون از همه بوم پژوهان و همه انجمن های شاهرودی که شرکت کردند در این کارگاه و شما آرمین عزیز که برنامه ت رو برای حضور در کارگاه کنسل کردی

 • علی says:

  با سلام خدمت شما عزیزان استان هم جوار خیلی خوشحالم کخه اینقدربه تنها جنگلتون که از بیوم جنگلهای هیرکانیست اینقدر اهمیت میدن..من فکر نمیکنم ما اهالی هیرکانیا(گرگان) به اندازه شما به این گنجینه بینهایت با ارزش یعنی جنگل اهمیت دهیم..تلاش شما را بسیار ارج مینهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کارگروه توانمندسازی در کارگروه ارزشیابی مشارکتی

کارگاه ارزشیابی مشارکتی پروژه توانمندسازی اجتماع محور به همت تیم مدیریت دانش (انجمن بوم پژوهان) و با حضور تسهیلگران انجمن های میانی و نمایندگان گروه های محلی از سه استان کرمانشاه، گیلان و سمنان در روزهای بیست و یک و بیست و دوم آبان ماه۱۳۹۴ برگزار شد.

با عضویت در خبرنامه تیرگان ، از آخرین رویدادها و اخبار آگاه شوید