روز جهانی داوطلبی، بررسی شیوه‌های آموزش محیط‌زیست به کودکان

موسسه طنین طبیعت تیرگان برنامه خود برای روز جهانی کار داوطلبانه را به آموزش علاقه مندان و مدرسان محیط زیست نسبت به مقوله شیوه های آموزش محیط زیست به کودکان اختصاص داد.

در این برنامه یک روزه که در دو کارگاه عصر سه شنبه 16 اردیبهشت ماه با همراهی اداره محیط زیست شهرستان شاهرود برگزار شد، پویا نیکجو،‌ مدرس محیط‌زیست به کودکان مفاهیم پایه در آموزش محیط زیست به کودکان را برای حاضران تشریح کرد.

در این کارگاه‌ها که با حضور 60  نفر برگزار شد،  اعضایی از جمعیت دیده بان طبیعت،  انجمن شاهوارزیست، گروه کوهنوردی زلان، انجمن رفتگران طبیعت، انجمن صلح آب، اعضایی از صنایع سیمان،‌ شرکت نفت،‌ شرکت سیکل ترکیبی شاهرود و همچنین فعالان و علاقه مندان به تدریس محیط زیست روستاهای ابر و قلعه بالا شرکت کردند.

مائده کاووسی مدیر آموزش موسسه طنین طبیعت تیرگان و مسئول برگزاری این کارگاه به روابط عمومی موسسه گفت: این کارگاه در راستای گسترش مدارس سبز شاهرود با همراهی انجمن ها و فعالان در سطح شهرستان و روستاها طراحی شده است.

می 7, 2014 12:31 ب.ظ نوشته شده توسط : babakhani دیدگاه خود را بیان کنید
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کارگروه توانمندسازی در کارگروه ارزشیابی مشارکتی

کارگاه ارزشیابی مشارکتی پروژه توانمندسازی اجتماع محور به همت تیم مدیریت دانش (انجمن بوم پژوهان) و با حضور تسهیلگران انجمن های میانی و نمایندگان گروه های محلی از سه استان کرمانشاه، گیلان و سمنان در روزهای بیست و یک و بیست و دوم آبان ماه۱۳۹۴ برگزار شد.

با عضویت در خبرنامه تیرگان ، از آخرین رویدادها و اخبار آگاه شوید