برگزاری جلسات ماهانه انجمن های محیط زیستی شاهرود

در جلسه‌ای که با حضور اعضای موسسه طنین طبیعت تیرگان با مدیر محیط زیست شاهرود صورت گرفت. آقای خاتمی موافقت کرد که جلسات ماهانه‌ای با انجمن‌های زیست‌محیطی شاهرود داشته باشد. مسئولیت برگزاری این جلسات با موسسه طنین طبیعت تیرگان است و قرار است در آن هم‌اندیشی در خصوص مسائل مبتلا‌به محیطزیستی این شهر صورت گیرد.

در حاشیه این جلسه اعضای انجمن از موزه حیات وحش این سازمان بازدید کردند و مائده کاووسی،‌ مدیر آموزش قول مساعد معاونت سازمان محیط زیست را برای بازدید دانش‌آموزان مدرسه نبی‌صادق از این موزه و همچنین محل دفن زباله‌های شهر گرفت.

لازم به ذکر است واحد آموزش موسسه طنین طبیعت تیرگان در یک سال آموزشی تدریس محیط‌زیست به دانش‌آموزان مدرسه را به عهده دارد. در این دوره شش مبحث محیط‌زیستی (آب و خاک،‌زباله،‌بازیافت،‌انرژی،‌ تنوع زیستی و جنگل‌ها به دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود.

از دیگر حواشی این جلسه بازدید اعضای موسسه از یک گرگ زخمی بود که همزمان با جلسه آنها برای مداوا به گرمسار انتقال داده شد.

گرگ زخمی در ادارم محیط زیست شاهرود

گرگ زخمی در ادارم محیط زیست شاهرود

نمایی از اداره محیط زیست شاهرود

نمایی از اداره محیط زیست شاهرود

دسامبر 6, 2013 2:15 ب.ظ نوشته شده توسط : babakhani دیدگاه خود را بیان کنید
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کارگروه توانمندسازی در کارگروه ارزشیابی مشارکتی

کارگاه ارزشیابی مشارکتی پروژه توانمندسازی اجتماع محور به همت تیم مدیریت دانش (انجمن بوم پژوهان) و با حضور تسهیلگران انجمن های میانی و نمایندگان گروه های محلی از سه استان کرمانشاه، گیلان و سمنان در روزهای بیست و یک و بیست و دوم آبان ماه۱۳۹۴ برگزار شد.

با عضویت در خبرنامه تیرگان ، از آخرین رویدادها و اخبار آگاه شوید